Magazynowanie

Infrastruktura magazynowa EMTS przystosowana została do obsługi towarów, głównie w systemie wysokiego składu. W dwóch lokalizacjach w Mszczonowie i Radziejowicach (ok 50 km od Warszawy, przy trasie S8) oferujemy pełną obsługę logistyczną powierzonych nam towarów, z uwzględnieniem przyjęć, składowania, kompletacji oraz spedycji. W zależności od potrzeb świadczymy pełną usługę co-packingu.

Cała nasza infrastruktura zabezpieczona została przez system instalacji tryskaczowej a magazyny wyposażono w system ogrzewania, co pozwala na przechowywanie materiałów wrażliwych na niskie temperatury.

Dzięki 25-cio letniemu doświadczeniu i posiadanym certyfikatom ISO 9001 oraz SQAS, gwarantujemy najwyższą jakość usług i dbania o powierzone nam towary.

Powierzając nam Państwa towary, gwarantujemy

  • odbiór towaru od klienta, w tym w ramach zarządzania opakowaniami, odbiór opakowań do ponownego wykorzystania.
  • składowanie towaru, głównie w systemie wysokiego składu.
  • cross-docking , dla towarów, których proces logistyczny nie dopuszcza możliwości dłuższego składowania.
  • usługi konfekcjonowania
  • dystrybucję własną flotą
  • usługi indywidualne – wg potrzeb naszch Klientów tj. etykietowanie czy co-packing.

Dzięki jednemu z najnowocześniejszych i zaawansowanych systemów IT zarządzanie stanami magazynowymi jest maksymalnie zautomatyzowane, dzięki czemu ograniczamy potencjalne ryzyko wystąpienia błędów, spowodowane tzw. czynnikiem ludzkim. Oferujemy również możliwości częściowej lub pełnej integracji z naszym systemem IT.

Skontaktuj się z nami

Pomożemy dobrać rozwiązanie logistyczne dopasowane do twoich potrzeb.

LOGISTYKA OPARTA NA WIEDZY